Co je nového na našich stránkách?

10. listopadu 2023

Do kapitoly Reportáže byly přidány další fotky a text z akcí letošního roku.

6. června 2023

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí ze začátku letošního roku.

6. února 2023

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z posledních dvou akcí loňského roku.

1. prosince 2022

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z dalších letošních společných akcí.

27. května 2022

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z letošních námi navštívených akcí.

14. února 2022

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí druhé poloviny loňského roku.

22. července 2021

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí první poloviny letošního roku.

18. února 2021

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z posledních akcí roku 2020.

Do kapitoly Naše vzpomínky bylo přidáno třicáté sedmé povídání - třetí díl vzpomínání Jiřího Tuzy na létání s Learjetem.

21. září 2020

Do kapitoly Naše vzpomínky jsme přidali třicáté šesté, tentokráte rozsáhlejší vyprávění. O Službě vlasti se rozepsal Jirka Ježek, jeho vzpomínky mají podtitul Pilotem MiG-15 snadno a rychle.

4. srpna 2020

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí roku 2020.

21. ledna 2020

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí roku 2019.

8. dubna 2019

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z únorových akcí.

14. ledna 2019

Do kapitoly Naše vzpomínky bylo přidáno již třicáté páté povídání - a je to druhý díl vzpomínání Jiřího Tuzy na létání s Learjetem.

26. listopadu 2018

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z podzimních akcí.

16. července 2018

Do kapitoly Reportáže byly přidány fotky a text z akcí v první půlce letošního roku.

9. dubna 2018

Náš web se přesunul pod vlastní doménu www.svazletcupribor.cz. Jeho obsah jsme rozšířili o historii 8. stíhacího leteckého pluku a fotografie z jeho historie. Web má upravenou grafiku a upravili jsme i texty na uvítací stránce a v kapitole O nás - a tam se také dočtete, že nové máme i logo...

Obsah © Svaz letců Příbor, z. s. | Design & grafika © Pavel Šenk